Стелажі для шин у Mercedes

Ви керуєте автосалоном чи автомайстернею? Якщо так, Ви, ймовірно, зацікавлені в тому, щоб Ваші клієнти поверталися, споживча цінність зростала, а продаж коліс здійснювався прямо зі складу без очікування. Докладніше про це йдеться нижче.

Безпосереднім результатом підвищення надійності автомобілів і розширення сервісних інтервалів стало те, що більшість автосалонів і майстерень рідше спілкуються зі своїми клієнтами. Звісно, існують способи залишатися на зв'язку з власниками автомобілів, наприклад інформаційні бюлетені та поштові розсилки, однак це не приводить клієнтів до Вас частіше, чи не так? Але дещо Ви все ж можете зробити:

Чому б не запропонувати своїм клієнтам послуги зберігання шин?

Стелажі для шин від SSI Schaefer являють собою зручне й рентабельне рішення для запровадження такої послуги. Ви зможете зберігати колеса та шини своїх клієнтів професійно, надійно й у межах легкої доступності. Ці стелажі для шин фактично окуповуються за рахунок плати за зберігання. Крім того, Ви зможете отримувати від своїх клієнтів плату за чищення, слюсарно-монтажні роботи, а вони також звертатимуться до Вас двічі на рік для заміни шин.

Переваги для автосалону / автомайстерні

  • Побудова довгострокових відносин із клієнтами
  • Частіші зустрічі з клієнтами, що, у свою чергу, створює можливості для подальших продажів (супутніх продажів)
  • Можливість вирізнитися серед конкурентів
  • Можливість продажу коліс і шин безпосередньо зі складу без очікування
  • Ефективне використання простору на складі
Зберігання шин у автосалоні Porsche

SSI Schaefer пропонує 4 види стелажів для шин, які охоплюють практично всі можливі моделі складу. Ми із задоволенням проконсультуємо Вас щодо типу стелажу для шин, що найкраще підійде для Вашої моделі бізнесу та приміщень.

Автосалонам ще ніколи не було так легко підтримувати зв'язок зі своїми клієнтами впродовж тривалого часу. Оскільки за законом власники автомобілів зобов'язані їздити на зимових шинах у холодну пору року, більшість із них мають два комплекти шин. І все, що знадобиться Вам для їх зберігання, поставить компанія SSI Schaefer за розумну ціну. Для цього <link1>надішліть нам повідомлення </link1> або безпосередньо зателефонуйте нам. Ми готові допомогти!

Що робити, якщо саме зараз у Вас недостатньо місця на складі? Що ж, тоді нам неодмінно слід обговорити питання організації складу! <link1>Адресна система складування </link1> від SSI Schaefer розроблена, щоб звільнити половину використовуваного складського простору. У такий спосіб можна звільнити досить місця для встановлення стелажів для шин. Якщо Ви маєте інші запитання щодо організації складу, зв'яжіться з нами без зайвих вагань.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Більше відомостей
Більше відомостей

Select country

Close