Verschieberegale für leichte Fachlasten

Оскільки складських площ залишається все менше і вони стають дорогими, постає потреба у знаходженні більш ефективних рішень. Мобільні стелажні системи є ідеальною альтернативою, якщо Вам потрібно більш раціонально використовувати наявні площі та зберігати чисельні чи різноманітні вироби.

Мобільні стелажні системи складаються зі стелажів, встановлених на каретку. Тому такі стелажі мобільні та економлять простір, який зі звичайною стелажною системою знадобився би для проходів. Таким чином, Ви досягаєте одночасно значного ущільнення складу та швидкого доступу.
Відповідно до вимог клієнта наші стелажні системи проектуються під різну вагу. Важковагові мобільні стелажні системи рухаються по рейкам та оснащені електроприводом. Стелажі для легких та середніх вантажів можуть переміщуватися вручну та без рейок.

У безпосередньому порівнянні зі звичайними компактними складськими системами, переваги мобільних стелажних систем очевидні:

  • Використання площі: для зберігання тієї ж кількості товарів мобільні стелажні системи потребують на 40% менше площі, ніж стаціонарні стелажні системи.
  • Місткість складу: на тій самій площі можна зберігати до 85% більший обсяг, використовуючи мобільні стелажні системи замість звичайних систем.
  • Планування будівель: із рівнем використання площі, що становить 65-85%, використання мобільних стелажних систем швидше за все матиме сприятливий вплив на загальні витрати складської будівлі.

За останні три десятиліття компанія SSI SCHAEFER підтвердила своє лідерство на ринку у сфері мобільних стелажних систем: постійні адаптації до вимог клієнтів та ринку, досвід, постійне вдосконалення та висока якість продукції, що виготовляється самостійно, відображають наш успіх як спеціаліста з інтралогістики.

Мобільний стелаж для легких вантажів
Мобільний стелаж для легких вантажів
Мобільні стелажні системи для піддонів
Мобільні стелажні системи для піддонів
Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Загальні відомості про мобільні стелажні системи>>
  • Мобільні стелажні системи для легких вантажів>>

Select country

Close