Незалежно від того, що Ви використовуєте - контейнери, лотки чи коробки - на своєму складі дрібних предметів, місце та час слід використовувати ефективно. Цього легко можна досягти з нашими автоматизованими системами. На додаток до значного скорочення часу на знаходження товару та потреби в просторі, додатковою перевагою наших рішень є високий рівень гнучкості та модульна конструкція.

Від планування до навчання

При організації нового складу або оптимізації вже наявного у Вас автоматизованого складу дрібних предметів, Ви можете покластися на нас від самого початку. Ми пропонуємо широкий асортимент послуг, що включає індивідуальне планування для нових проектів та інтеграцію у Вашу наявну складську логістику, програмний зв'язок із Вашою системою управління запасами та повну реалізацію проекту, що включає навчання, сервісне та технічне обслуговування.

Від стелажних систем до конвеєрних технологій та закінчуючи Вашою стратегією підбору замовлень, ми проектуємо та реалізуємо індивідуалізовані системи відповідно до Ваших конкретних вимог у найменших деталях. Наші інноваційні, автоматичні транспортно-складські системи забезпечують швидке транспортування матеріалів та швидкий доступ до них.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Select country

Close