Automatische Kleinteilelager von SSI SCHÄFER

Для зберігання дрібних предметів, наприклад, у контейнерах, ідеально підходять системи полиць у автоматичному складі дрібних предметів. Цілі секції для зберігання, заповнені дрібними предметами, що управляються за допомогою інформаційних технологій, відбираються з автоматичних <link1>транспортно-складських систем</link1> без участі людини. Потім вони подаються на відповідні станції підбору замовлень за допомогою конвеєрної лінії.

Оскільки склади дрібних предметів повинні відповідати найсуворішим специфікаціям допусків, до цього типу стелажів висуваються найвищі вимоги щодо точності виробництва та правильності монтажу - це основні сфери спеціалізації компанії SSI SCHAEFER, завдяки яким забезпечується постійно високий рівень продуктивної експлуатації.

Системи для дрібних предметів є надзвичайно різноманітними. Ми можемо запропонувати Вам велике розмаїття проектних варіантів, в залежності від Ваших логістичних завдань:

  • Зберігання в одному або у декількох місцях, у останньому випадку також використовується модульна система полиць, наприклад для зберігання коробок
  • Різні варіанти глибини при зберіганні у внутрішній зоні - від одного до декількох рядів
  • Варіанти з декількома вертикальними функціональними рівнями і транспортно-складськими системами, розташованими один над одним для ще більшої продуктивності
  • Інтеграція каналів потоку

Різноманітна та виготовлена на замовлення тара

Компанія SSI SCHAEFER є одним з небагатьох фахівців зі складів дрібних предметів, що пропонує не лише стелажну конструкцію, але й відповідну тару. Тому усі варіанти системи можна реалізувати без відповідних контейнерів або лотків, або із ними, в якості вигідного доповнення.

Склад дрібних предметів

 

Увесь наш широкий вибір складського обладнання для дрібних предметів без виключення виготовляється самостійно SSI SCHAEFER та пристосовується до Ваших конкретних потреб. Особливі індивідуальні рішення також можна реалізувати відповідно до Ваших специфікацій.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Практичні приклади
Практичні приклади

Select country

Close