Стелажі для піддонів із захистом від ударних впливів

Відтоді як стандартизовані піддони почали широко використовуватися для зберігання товарів у багатьох галузях, стелажі для піддонів відіграють вагому роль в інтралогістиці. На перший погляд, стелажні системи для піддонів від різних постачальників не надто відрізняються одна від одної. Однак стелажні системи для піддонів від SSI Schaefer змогли здобути значний престиж на надзвичайно конкурентному ринку. Поворотним елементом є повний пакет, що включає стелажну систему, пристосування та обслуговування.

Виробництво стелажів для піддонів є однією з основних сфер нашої діяльності впродовж уже декількох десятиліть. Завдяки цьому досвіду ми також здатні надати нашим замовниками цінні поради й знайти рішення разом із ними, що дає змогу істотно підвищити ефективність їхнього складу піддонів. Очевидно, що вимоги до стелажних систем для піддонів є досить високими: вони мають бути стійкими й міцними, практичними та з можливістю розширення, безпечними й довговічними. Отже, причин для того, щоб не покладатися не випадок, коли йдеться про придбання стелажів для піддонів, більш ніж достатньо.

Безліч аксесуарів для стелажних систем для піддонів

Великовантажний стелаж PR 600 як стелаж із фронтальним завантаженням

Наші спеціалісти по роботі з клієнтами з'ясують разом із Вами, який тип зберігання найкраще відповідає Вашим потребам, та супроводжуватимуть Вас на всіх етапах проекту. Ми пропонуємо стелажні системи з поздовжніми балками й стелажні системи із завантаженням спереду назад, стелажі зі зберіганням в одну та подвійну глибину, системи з широкими й вузькими проходами. Асортимент нашої продукції включає стелажні системи з вантажопідйомністю рами до 30 тонн та здатністю витримати горизонтальне навантаження до 4,5 тонн.
 
Усе це доповнюється низкою додаткових компонентів, таких як:

  • тримачі для кабельних котушок
  • висувні полиці
  • сітчасті панелі
  • кутові амортизатори
  • кінцеві упори
  • задні панелі

Наш широкий спектр аксесуарів охоплює всі поширені сфери застосування та з легкістю пристосовується до Ваших вимог. Ми поставимо Вам стелажну систему, що стане основою Вашої інтралогістики.

  • Стелаж для піддонів PR 600 із поздовжніми балками Стелаж для піддонів PR 350


І навіть після придбання із SSI Schaefer Ви в надійних руках. На запит наші уповноважені інспектори стелажів виконають щорічні перевірки стелажів, які вимагаються за законом. Ми також щороку пропонуємо декілька тренінгів зі стелажної безпеки, де персонал Вашого складу зможе навчитися, як поводитися зі стелажною системою. Це також чудовий спосіб забезпечити довговічність Ваших інвестицій. Наявність аксесуарів та запчастин також гарантується — вони будуть у наявності щонайменше протягом наступних 10 років.
 
У розділі D нашого загального каталогу можна дістати перше уявлення про наші стелажні системи для піддонів. Якщо бажаєте докладніше спланувати або запитати цінову пропозицію, наші спеціалісти по роботі з клієнтами із задоволенням допоможуть Вам.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантаження брошури
Завантаження брошури
  • Стелаж для піддонів>>PDF

Select country

Close