Гравітаційні стелажі для піддонів

Така форма організації складу буде найбільш доцільною, якщо Ви зберігаєте товари з обмеженим терміном придатності або Вам потрібно контролювати партії на своєму виробництві. Це пояснюється тим, що піддони, які були першими розміщені на складі, також відбираються першими (принцип FIFO). Крім того, гравітаційний стелаж для піддонів також відіграє важливу роль для проміжного зберігання товарів у зонах приймання та відвантаження товарів.

Зазвичай вони експлуатуються за допомогою навантажувачів із противагою або річтраків, а на найнижчому рівні навіть за допомогою гідравлічних візків. Гравітаційні стелажі працюють виключно за рахунок гравітації та зазвичай не мають електричних складових. Їх легко інтегрувати в повністю автоматизований потік матеріалів, завдяки чому вони являють собою ефективну альтернативу для повністю автоматизованих складів.

Коротко про переваги:

  • Принцип FIFO (Першим Прийшло — Першим Пішло)
  • Економія до 60% простору порівняно зі звичайними стелажами для піддонів
  • Підвищення продуктивності завдяки розподіленню процесів поповнення й підбору замовлень
  • Рішення для піддонів, що не укладаються штабелями
  • Підходить для проміжного зберігання
Канальні стелажі для піддонів

Компанія SSI Schaefer пропонує гравітаційні стелажні системи, що точно пристосовуються до Ваших індивідуальних потреб. Наприклад, ми регулюємо рольганги за допомогою гальмівних роликів та різних роликових секцій, щоб забезпечити точну відповідність Вашим складським запасам. Для підбору замовлень також є декілька доцільних варіантів, наприклад із надбудованим тунелем для підбору на найнижчому ярусі.

Окрім забезпечення організації Вашого складу згідно з принципом FIFO, використання гравітаційних стелажів для піддонів забезпечує Вам перевагу завдяки ефективнішому використанню площі/обсягу на Вашому складі. Ще один важливий аспект — розподілення процесів поповнення й відбору, що покращує організацію. Зв'яжіться з нами безпосередньо, й ми разом з'ясуємо, чи буде доцільним використання гравітаційних стелажів для піддонів для Вашої сфери діяльності.

  • Рольганг у гравітаційному стелажі для піддонів Підбір замовлень вручну
Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантаження брошури
Завантаження брошури
  • Стелаж для піддонів>>PDF

Select country

Close