Висотні стелажі для піддонів

Причини для спорудження повністю автоматичного висотного стелажного складу для піддонів можуть бути різними: скорочення ланцюгів поставок, розширення місткості складу або підвищення точності поставок - ось основні цілі. Висотна стелажна система для піддонів від SSI SCHAEFER, серед іншого, забезпечує Вам ще одну можливість:

 

Економія простору завдяки його оптимальному використанню.

 

Наші різноманітні системи підтримки стелажів можуть використовуватися багатьма різними способами і забезпечують можливість реалізації різноманітних варіантів складування - від одноглибинного до багатоглибинного, а також зберігання в одному або декількох місцях.

Як надійний партнер, компанія SSI SCHAEFER виступає за довгострокову захищеність капіталовкладень. Усі наші системи, у тому числі найскладніші, можуть бути розширені або змінені, навіть через декілька років.

Докладніше про особливості

Високоякісні матеріали та надійний захист від корозії забезпечують майже необмежений термін служби сталевих конструкцій. Наші сучасні та спеціально розроблені анкерні системи максимально скорочують обсяг робіт, необхідних для спорудження фундаменту. Особлива конструкція наших складів та майже повна відсутність зварених з'єднань скорочують вірогідність деформації та додаткову напруженість у конструкції сталевих стелажів. Це означає дотримання навіть найсуворіших допусків та підвищення загальних експлуатаційних якостей системи.

  • Прохід висотного складу, висотний склад з підтримкою стелі та стін, опори для направлення вперед-назад

 

Окрім сталевих конструкцій, компанія SSI SCHAEFER також поставляє платформи, сходи і захисні пристрої. Усі компоненти виготовляються самостійно та пристосовуються згідно з вимогами клієнта до конкретної висотної стелажної системи.

Додаткові індивідуалізовані конструкції для складу, такі як покриття даху і стін, також постачаються компанією SSI SCHAEFER, наприклад у складі повного пакету.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Select country

Close