забезпечення матеріалами

Забезпечення матеріалами відіграє надзвичайно важливу роль як для промислового складання, так і для розподілу. Швидкий доступ і короткі технологічні маршрути допомагають спростити процеси, а отже, й зробити їх ефективнішими. Компанія SSI Schaefer пропонує чудовий асортимент гравітаційних стелажів, що вже довели свою ефективність, відкривши значний потенціал для вдосконалення підприємств наших замовників.

 

Забезпечення матеріалами для виробництва й складання

забезпечення матеріалами в Daimler

Сучасні промислові конвеєрні лінії потребують своєчасного, точного й ергономічно правильного забезпечення деталями. Перебої та порушення у виробничому процесі можуть призвести до вищих невиправданих витрат і зниження конкурентоспроможності компанії.

Гравітаційні стелажі від SSI Schaefer розміщуються безпосередньо поруч із конвеєрною лінією та вміщують ті деталі, що потрібні працівникам для складання продукції. Наявні стелажі різної висоти й глибини з високою вантажомісткістю. Залежно від вимог вони можуть оснащуватися полицями, напрямними рейками або роликовими доріжками та працюють за принципом FIFO (First-in-First-out - Першим Прийшло - Першим Пішло).

  • Гравітаційний стелаж R 7000 із рейками для повернення Гравітаційний стелаж MBR 3000 із нахиленими полицями Гравітаційний стелаж R 7000 із напрямними рейками

 

Забезпечення матеріалами при розподілі

підбір замовлень із системи гравітаційних стелажів

Системи гравітаційних стелажів представляють чудову можливість для підвищення ефективності в розподілі. Із використанням таких стелажів Ваш персонал може підбирати замовлення безпосередньо з упаковки або тари. Завдяки скороченню маршрутів і досягненню більшої ергономічності роботи Ви зможете знизити навантаження на свій персонал і водночас прискорити процеси. Оскільки стелажі поповнюються зі зворотнього боку, процес поповнення не заважає процесу підбору замовлень, а отже, істотно зменшується ймовірність тривалої зупинки цих процесів.

Наші системи для забезпечення матеріалами можна поєднувати з технологією Pick-by-Light, щоб зробити їх іще ефективнішими. Докладнішу інформацію про гравітаційні стелажі SSI Schaefer Ви зможете знайти в розділі G загального каталогу. Разом зі стелажами ми також пропонуємо сумісні ящики й контейнери. Тож Ви отримуєте гнучке й практичне рішення повністю від одного постачальника.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Забезпечення матеріалами>>PDF
  • KDR - Система гравітаційних стелажів для коробок>>PDF

Select country

Close