Оборотні контейнери в логістиці оптової торгівлі книжками

Компанія KNV, що здійснює оптову торгівлю книжками, успішно реалізувала оборотну систему для підбору замовлень і розподілу із 160000 контейнерів від SSI SCHAEFER. Незважаючи на те, що контейнер потрібного розміру був розроблений за індивідуальним замовленням нещодавно, початкове обладнання було поставлене за шість місяців. Результат: підвищення продуктивності на 20%, стандартизація процесів та параметрів для подальшої автоматизації.

  • Логістичні системи багаторазового використання система багаторазового використання для комплектації замовлень

Оборотна система контейнерів, у якій використовуються нові пластмасові контейнери й покриття компанії SSI SCHAEFER, була успішно запроваджена в компанії KNV. Відтоді дві третини всіх замовлень відправляються до книгарень у оборотних контейнерах.

Понад 60% замовників KNV тепер користуються системою оборотних контейнерів, і їх кількість продовжує зростати. Вони вже зрозуміли, що завдяки стандартизованим контейнерам процеси спрощуються. Для KNV реальними факторами успіху, на додаток до економічних переваг, таких як більша гнучкість, економія часу та витрат, стали у першу чергу екологічні аспекти та відмінне обслуговування клієнтів. "Система оборотних контейнерів це саме те, що потрібно, - узагальнює Др. Франк Гінц, Голова відділу логістики компанії Koch, Neff und Volckmar GmbH (KNV), м. Кельн, Німеччина. - Наші очікування щодо системи оборотних контейнерів від SSI SCHAEFER та майбутніх можливостей, які забезпечує ця система, повністю виправдалися".

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Докладніше про проект

Select country

Close