Volkswagen Werk Salzgitter

Захищений від пилу штабель

Якість двигуна істотною мірою залежить від якості використаних для нього деталей. До цього ж належить вимога щодо того, щоб кожна окрема деталь зберігалася в безпечних та чистих умовах, якщо очікується, що вона має служити впродовж багатьох років та тисяч кілометрів. З цієї причини наявні рішення для транспортування більше не задовольняли інженерів Volkswagen Salzgitter.

Іноді тара навіть не закривалася та її необхідно було додатково покривати брезентом, щоб захистити від пилу. Тож при відправленні деталей стороннім одержувачам до робочого процесу додавалося ще одне завдання на ручну роботу, тобто перепакування. В інших випадках деякій більш зношеній тарі бракувало стійкості та точної відповідності розмірів. Разом із розробниками з компанії SSI Schaefer компанія Volkswagen розпочала пошук іншого рішення.

Доставка для подальшого збирання

Вимоги до нової тари:

  • Можливість автоматизованої обробки
  • Легкість чищення
  • Стійкість і точна відповідність розмірів
  • Оптимальне використання простору
  • Можливість використання термоформованих вставок

Задовольнити всі вимоги Volkswagen за допомогою лише однієї тари було надзвичайно непростим завданням. Для конструкторів це означало необхідність відхилитися від класичної конструкції тари й спробувати зробити еволюційний стрибок. Після року розробок нова тара була готова до серійного випуску. Її назва — QX.

Щоб докладно пояснити особливості нової тари ми розмістили брошуру у форматі PDF та створили веб-сторінку про QX. У разі виникнення у Вас будь-яких додаткових запитань зв'язуйтесь з нами без жодних вагань.

Щоб докладно пояснити особливості нової тари ми розмістили <link1>брошуру у форматі PDF</link1> та створили <link2>веб-сторінку про QX</link2>. У разі виникнення у Вас будь-яких додаткових запитань <link3>зв'язуйтесь з нами</link3> без жодних вагань.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail!

Завантажити брошури
Завантажити брошури

Відгук нашого клієнта:
"Компанія SSI Schaefer завжди працює швидко, надійно й, що найголовніше, в новаторський спосіб. Завдяки цьому нам вдалося багато чого досягти, й ми з нетерпінням чекаємо на можливість знову працювати разом у майбутньому".
Торстен Фелленберг, Спеціаліст із планування логістики Volkswagen Salzgitter

Select country

Close