Преса в надійних оборотних контейнерах

Маючи близько 400 філій Weltbild у Німеччині, Австрії і Швейцарії, компанія Weltbild Publishing Company є однією з провідних компаній у своєму секторі. Безперервна наявність продукції є суттєвим фактором забезпечення задоволеності клієнтів. Відділення забезпечуються щоденно, а це становить логістично і економічно непросте завдання. 

  • Mehrweg-Transportsystem mit Versandturm
  • Mehrwegbehälter von SSI SCHÄFER bei Weltbild Verlagsgruppe
  • Falt-Klapp-Boxen (FK-Boxen) bei der Kommissionierung

Було прийняте рішення обрати оборотну транспортну систему зі стійкими і міцними складними ящиками (FK) від SSI SCHAEFER, з яких можна формувати відвантажувальні башти - систему, що з легкістю задовольняє вимоги. Відвантажувальні башти складаються зі складних ящиків, накладних кришок і транспортного візка. Weltbild використовує ящики FK різних розмірів, які можна укладати один на інший у відвантажувальній башті. Залишаючи між ними полиці, можна також комплектувати замовлення на вироби більших розмірів, що складаються безпосередньо у відвантажувальну башту і відвантажуються. Для захисту від несприятливих атмосферних впливів, крадіжки і пошкоджень під час транспортування, відвантажувальні башти покриваються оболонкою і верхньою кришкою, а потім навколо них стягуються ремені.

Ярлики зі штрих-кодом на контейнерах та пристосуваннях забезпечують постійне відстеження продукції та пакування в транспортному ланцюгу. Завдяки оборотним контейнерам компанія Weltbild істотно знизила кількість відходів порівняно з періодом, коли використовувалось одноразове пакування. Додаткова економія досягається завдяки легкому розподілу відвантажувальних башт за логістично економічними маршрутами в рамках транспортного ланцюга й скороченню обсягу порожньої тари, що повертається, на 75%.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Докладніше про проект

Select country

Close