Товари групи "c" у керованих оборотних контейнерах

Міжнародна торгівля гарнітурою та матеріалами для монтажу становить основу діяльності Würth Group. Дочірня компанія Würth Industrie Service GmbH & Co.KG була заснована 1999 р. спеціально для швидшого, більш ефективного та своєчасного забезпечення промислового сектора необхідною продукцією.

Як постачальник систем, компанія Würth Industrie Service GmbH & Co. KG забезпечує, щоб придбання виробів у близько 1300 її постачальників і доставка до більш ніж 8000 її клієнтів здійснювалися у встановлений термін. Водночас забезпечується оптимізація звичайних процесів закупівлі, логістики і контролю якості. Це завдання виконується завдяки підтриманню запасів на складі на середньому рівні 150000 одиниць продукції, починаючи з гвинтів і закінчуючи робочими рукавицями. Наявні склади площею 35000 м² були спроектовані з урахуванням постійного зростання потужностей.

  • Regal- und Kommissioniersysteme von SSI SCHÄFER
  • Regal- und Kommissioniersysteme bei Würth
  • Mehrwegbehälter von SSI SCHÄFER bei Würth

Використана система полиць і підбору замовлень зі сканером стала основним компонентом для економічної та ефективної реалізації цього логістичного шедевра. Компанія SSI SCHAEFER відіграє важливу роль партнера у цьому процесі. В залежності від продукції і запасів використовуються різні системи полиць, з яких замовлення вручну передаються безпосередньо до контейнерів Канбан. Для цього компанія використовує спеціально розроблені компанією SSI SCHAEFER контейнери серії LF і R-KLT. Порожні контейнери і нанесені штрих-коди слугують пусковим механізмом для повторного замовлення.

Продукція зі складу надходить до зони підготовки відділу відвантаження, де з неї складається система полиць разом із порожніми контейнерами Канбан, поверненими клієнтами. Процес завантаження починається зі зчитування штрих-кодів, що містять усю інформацію про тип продукції і її кількості.

Одразу після цього друкується лист комплектації замовлення. Він супроводжує контейнери Канбан по конвеєрним стрічкам до буферного складу. Після цього продукція підбирається згідно з замовленням і зважується на автоматичних вагах. Протокол зважування і додатковий візуальний огляд зводять кількість помилок до мінімуму. На запит клієнта працівники Würth передають заповнені контейнери LF і R-KLT безпосередньо в зону збирання клієнта і забезпечують нормальний обмін контейнерами.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Докладніше про проект

Select country

Close