Виробничий цикл у нашому суспільстві створює великі обсяги відходів. Щодня, по всьому світу. Ці відходи також містять цінні ресурси для майбутнього. З огляду на те, що дефіцит сировини постійно зростає, а отже, вона стає дедалі дорожчою, чимало з того, що ми вважаємо відходами, являє собою матеріали, які можуть допомогти нам забезпечити краще майбутнє.

Для цього потрібні комплексні, раціональні концепції обробки й видалення відходів, що дають змогу крім залишкових відходів, непридатних для вторинної переробки, також роздільно збирати вторсировину та повертати її до виробничого циклу. У розробці нових типів систем видалення відходів компанія SSI Schaefer відіграє провідну, новаторську роль та встановила нові стандарти.

Для наших клієнтів ми розробляємо системні рішення, що задовольняють їх потреби по всьому світу, дають змогу зменшити купи сміття та покращити загальний добробут. Рішення, корисні для навколишнього середовища та наших клієнтів: адже з правильним підходом відходи знову можуть стати цінними матеріалами.

Роздільний збір відходів у місці їх створення означає, що вони можуть стати матеріалами, придатними для використання, та їх можна буде пустити в корисний обіг за допомогою ретельно спроектованої системи переробки. Таким чином можна досягти скорочення обсягу відходів більш ніж на 70%.  

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Наш широкий асортимент продукції:

Produktübersicht Abfallbehälter von SSI SCHÄFER

Select country

Close