Забруднення навколишнього середовища на сьогодні вже не можна розглядати як проблему лише певного регіону чи країни. Розповсюдження викидів через повітря, ґрунт та воду, взаємозв'язок між кормом тварин та харчовими циклами означають, що екологічна утилізація має величезне значення для загального добробуту, по всьому світу.

Саме тому шлях до упорядкованої утилізації відходів насамперед починається з питання:
Куди потрапляють відходи сьогодні?

Abfallwirtschaftskonzepte zur Vermeidung von Umweltverschmutzung

Метою першого етапу є створення функціональної системи утилізації відходів шляхом збору відходів у гігієнічні контейнери замість того, щоб безвідповідально лишати їх розкиданими абияк. Це може здатися само собою зрозумілим, однак у багатьох частинах світу це досить складний процес, що перебуває ще на етапі становлення.

  • Abfallsammlung durch Privatperson
  • Abfallsammlung durch Müllarbeiter
  • Abfallentsorgung auf der Deponie

Наступним етапом є забезпечення роздільного збору відходів та вторсировини із сортуванням за типами в різні контейнери, які потім випорожнюються у відповідні засоби перевезення, вивозяться з об'єкта та долучаються до системи переробки. Роздільний збір та ефективна переробка придатних для використання матеріалів дають змогу зменшити складнощі із постачанням та утилізацією відходів.

Висновок:

Комплексна система обробки й видалення відходів дає очевидну користь!

Компанія SSI SCHAEFER розробляє комплексні готові рішення та модульні концепції для інтеграції до наявних систем обробки й видалення відходів, залежно від місця розташування та вимог замовника.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Наш широкий асортимент продукції:

Наш широкий асортимент продукції

Select country

Close