Технічно ефективна утилізація відходів є досить непростим завданням. Саме тому ще важливішою є раціональна система, що може забезпечити ефективні й рентабельні операції з утилізації. І починається вона з контейнерів.

Перевага нашої системи:

Високоякісні контейнери різноманітних типів і розмірів можна спорожнювати за допомогою одного й того самого транспортного засобу!

Gütezeichen Abfall und Wertstoffbehälter

Інтенсивна щоденна експлуатація потребує міцних і довговічних контейнерів для відходів та вторсировини. Для забезпечення таких властивостей контейнери SSI SCHAEFER проходять суворий <link1>контроль якості.</link1>

Компанія SSI SCHAEFER є членом німецького інституту з контролю якості RAL, що підтверджується знаком якості (RAL – Deutsches Institut für Gütesicherung und Kennzeichnung e.V.), а отже, зобов'язана відповідати вищими вимогам до якості ніж ті, що передбачені стандартом ЄС (EN 840 1- 6). Тільки членам Інституту якості RAL, які проходять постійну перевірку, дозволено маркувати свої контейнери для збору відходів, виготовлені з металу або пластику, знаком якості RAL.

Нашу довговічну, перевірену продукцію з користю для себе використовують як пересічні громадяни, так і компанії, що здійснюють діяльність у галузі утилізації відходів. Дізнайтеся більше про наш широкий асортимент сертифікованих контейнерів різних типів і розмірів тут:

Контейнери для відходів комерційного сектора
Контейнери для відходів комерційного сектора
Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Video
Основний каталог "Технологія утилізації відходів"
Основний каталог "Технологія утилізації відходів"
Системи оборотних контейнерів на практиці
Системи оборотних контейнерів на практиці
  • Технологія утилізації відходів Vobl>>
  • Місто Фройденберг>>

Select country

Close