Звісно, наш широкий асортимент продукції також включає широкий вибір комплектуючих та запчастин.

Хоч би що Вам було потрібно — системи закривання, індивідуальне маркування, додаткові отвори різних розмірів чи додаткова комплектація продукції для ергономіки й безпеки, — компанія SSI SCHAEFER є саме тим партнером, що Вам потрібен.

Наведені тут пристосування є прикладом нашого асортименту комплектуючих. Якщо Вам потрібна докладніша інформація, зв'язуйтеся безпосередньо з нами без жодних вагань.

Зниження шуму

зниження шуму

Зручні контейнери з низьким рівнем шуму від SSI SCHAEFER можна заповнювати в будь-яку годину доби.

Із 2000 року була запроваджена нова європейська норма щодо забезпечення відсутності шуму. Контейнери для сміття, які не мають шумоізоляції, можна спорожнювати та заповнювати тільки з 7:00 до 20:00.

Додаткові відомості в доступному для завантаження PDF-документі:

Замкові системи

Schließsysteme mit Schwerkraftschloss

Асортимент різноманітних систем закривання є великим і добре зарекомендував себе в роботі. Компанія SSI SCHAEFER самостійно розробляє функціональні замінні системи закривання для багатьох різних типів контейнерів.

Додаткові відомості в доступному для завантаження PDF-документі:

Тиснення та ідентифікація

Prägung und Kennzeichnung von Großmülltonnen

Позначте свої баки гербом свого міста, логотипом чи іншими рельєфними символами. Таке рентабельне індивідуальне маркування чітко відносить баки до Вашої власної системи.

Додаткові відомості в доступному для завантаження PDF-документі:

Спеціальні версії MGB

Spezialvarianten von Müllgroßbehältern

Робочі системи у сфері промисловості, майстернях і фабриках значно відрізняються. Збір відходів, відповідно, необхідно організовувати по-різному. Запропонований компанією SSI SCHAEFER широкий асортимент різних контейнерів забезпечує можливість створювати індивідуальні рішення для ефективного збору різних типів відходів.

Додаткові відомості в доступному для завантаження PDF-документі:

Які саме комплектуючі потрібні, визначається залежно від подальшого щоденного використання контейнерів. Ми з радістю порадимо, які з них підходять Вам, під час особистої зустрічі.

Запчастини

Наші контейнери є надзвичайно міцними й виготовляються з матеріалів найвищої якості. Ми пишаємось якістю й довговічністю нашої продукції. Але в разі пошкодження будь-яких частин Ви, звісно, також зможете отримати всі необхідні запчастини від SSI SCHAEFER.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Основний каталог "Технологія утилізації відходів"
Основний каталог "Технологія утилізації відходів"

Select country

Close