Виробництво контейнерів для відходів і вторсировини щорічно перевіряється незалежною установою, наприклад SKZ Würzburg. Окрім того, внутрішній моніторинг виробництва й матеріалів має проводитися на регулярній основі. Таким чином забезпечується незмінно високий рівень якості. Нові розробки також проходять надійну перевірку на якість та експлуатаційну придатність.

Випробування шляхом скидання

Контейнер із вантажем <style1>вагою 100 кг </style1> багато разів скидається з висоти <style2>3 метри</style2> у вільному падінні на рівну непружну поверхню прямо або на передній край.

Випробування методом падаючого бійка

Сталевий циліндр <style1>вагою 5 кг</style1> багато разів падає за температури -20°C із <style2>висоти 1 м</style2> (специфікація за EN 840 усього 0,8 м) через круглу напрямну точно на краї, шарніри та інші вразливі точки контейнера.

100% новий матеріал — 100% якість

У виробництві контейнерів використовується лише найкраща сировина від перевірених постачальників. Використовується лише на 100% новий матеріал — жодної вторсировини. Це означає, що ми здатні дотримуватися своїх обіцянок і гарантувати довготривалий безвідмовний термін служби.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Якість від SSI SCHAEFER>>
Video
Знак якості RAL

Щоб мати змогу запропонувати Вам надійний засіб прийняття рішення для перевірки якості та ефективності
контейнерів для відходів і вторсировини був заснований "Інститут якості контейнерів для відходів і вторсировини", а також започаткований визнаний знак якості RAL. 

Gütezeichen Abfall- und Wertstoffbehälter

Інші сертифікації та стандарти якості:

Наші вимоги до якості — Ваша перевага:

  • Відсутність дефектів у використанні
  • Можливість використання за температур від - 40°C до + 80°C
  • Довговічність
  • Висока ефективність
  • Надійність
  • Мінімум витрат

Select country

Close