Ми пропонуємо Вам професійні послуги з урахуванням Ваших індивідуальних потреб для забезпечення оптимального використання Вашого парку контейнерів

Разом ми зможемо вирішити Ваші логістичні завдання. Професійне обслуговування від SSI SCHAEFER включає контейнерне обладнання та додаткові послуги для створення найефективнішого циклу утилізації відходів з усіх можливих. Окрім того, як наш клієнт Ви матимете можливість обирати з-поміж типів обслуговування, які ми можемо запропонувати, незалежно від того, чи бажаєте Ви отримати "лише" контейнери, чи залучити нас як постачальника з експлуатаційною відповідальністю за контейнерну систему. Ми працюємо гнучко!

Service-Leistungen für Abfalltechnik und Recycling

Гарантією якості є багаторічний досвід у сфері технології утилізації та переробки відходів. Компанія SSI SCHAEFER пропонує все з єдиного джерела, послідовно, від самого початку. Узгоджені статистичні дані, такі як абсолютно прозорі системи обліку та кошториси витрат, котрі можна відстежити, є безпосередньо доступними завдяки наявності чіткої фактичної інформації та забезпечують можливість здійснення точного та актуального аналізу, планування та контролю.

Ви також можете бути впевнені в тому, що Ваше обладнання відповідатиме сучасним вимогам та буде готовим до використання, а Вам потрібно придбати лише те, що справді необхідно.

Рішення з утилізації відходів можна в індивідуальному порядку розширити до комплексної програми обслуговування. Ми раді поділитися з Вами нашим досвідом будь-коли.

>> Подальшу інформацію
щодо нашого обслуговування з 6 пунктів можна знайти тут!

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити PDF
Завантажити PDF
  • Наше обслуговування з 6 пунктів>>
Основний каталог "Технологія утилізації відходів"
Основний каталог "Технологія утилізації відходів"

Select country

Close