Наш кінцевий замовник, Фонд муніципального розвитку (ФМР), відповідає за розвиток послуг органів місцевого управління по всій Грузії, зокрема у сфері збору відходів. Через консультаційний відділ проект був реалізований у межах позапроектної цільової субсидії органам місцевого управління за участю японських інвесторів.

Wappen von Georgien

Країна: Грузія
Місто/кількість мешканців:

  • Тбілісі 1,4 мільйона
  • Зугдіді 120000
  • Поті 70000
  • Горі 80000
  • Боржомі 35000
  • Душеті 15000

Опис проекту

Müllgroßbehälter aus Stahlblech von SSI SCHÄFER

Проект полягав у постачанні 5800 контейнерів для відходів MGB об'ємом 1100 літрів, виготовлених з оцинкованої листової сталі, до різних міст для започаткування належним чином організованої системи збору відходів у Грузії. У співпраці з Фондом муніципального розвитку була визначена кількість контейнерів для відходів для різних міст і відповідно поставлена до кожного міста. Таким був перший етап середньострокового плану із започаткування розподільного збору й переробки відходів у Грузії.

Рекомендація

З гігієнічних і практичних міркувань усі контейнери були оснащені педаллю для відкривання кришки, а для захисту майна на кришку був нанесений унікальний рельєфний візерунок.

Впровадження

Впровадження проводилося в декілька етапів. Рекламна кампанія, інакше кажучи — інформування громадськості щодо впровадження нової системи збору, розпочалася за декілька місяців до дати розповсюдження. Контейнери виготовлялися паралельно з розповсюдженням, а отже, їх розміщення було здійснене в межах термінів, визначених замовником.

Результат

Прийняття з боку населення виявилося більшим, ніж очікувалося. Тепер Фонд муніципального розвитку планує незабаром розпочати надання контейнерів для розподільного збору відходів.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+49 (0) 27 35 / 70- 232

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Системи оборотних контейнерів на практиці
Системи оборотних контейнерів на практиці
  • Грузія>>

Select country

Close