Сефтон — це головним чином міський район на околиці міста Ліверпуль, що складається з таких основних населених пунктів, як Бутл, Саутпорт, Айнтрі, Кросбі та Магулл. 2006 року в місцевої ради виникла потреба в удосконаленні системи збору відходів для забезпечення відповідності плану, визначеному центральним урядом щодо переробки та зменшення використання сміттєзвалищ. Тому місцева рада оголосила тендер на 106000 баків антрацитового кольору на 240 літрів та 106000 стандартних зелених баків. Усі баки мали бути оснащені чипами "Тільки для зчитування" для забезпечення точного моніторингу кількостей відходів. Тендер також обумовлював, що обидва типи баків мають бути поставлені та розповсюджені по окремих будинках із просканованими чипами впродовж приблизно 18 місяців.

Wappen der Kommune Sefton Metropolitan Borough Council

Метрополітенський район Сефтон

Країна: Велика Британія
Орган управління: Рада міського району Сефтон
Населення: 300000
Сайт: www.sefton.gov.uk
Контактна особа: Джим Блек

Вимоги

контейнер для відходів

Мета системи була такою:

  • Задовольнити або перевищити нормативні вимоги щодо переробки.
  • Задовольнити або перевищити нормативне зменшення використання сміттєзвалищ.
  • Виконати вимоги щодо безпеки життєдіяльності
  • Забезпечити обслуговування з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Цього вдалося досягти за рахунок розподільного збору залишкових і садових відходів (придатних для компостування) за допомогою баків на колесах та збору змішаних сухих придатних для переробки відходів за допомогою іншої системи.

Рекомендації / Методичні консультації

Незважаючи на те, що технічні вимоги до баків були наведені в тендерній документації (у тому числі вимога щодо нанесення найменування й логотипа ради на корпусі, а відповідного типу відходів — на кришці), була надана докладна консультація щодо методу розподілу та зберігання контейнерів, а також впровадження електронних чипів. Також була надана консультація щодо використання для баків первинних полімерів, замість вторсировини, що вже була у використанні. Такі поради були надані до початку процесу закупівлі, а тому були включені до специфікацій тендерної документації. Під час встановлення баків відділ супроводження контрактів компанії SSI Schäfer постійно контролював проведення робіт з метою забезпечення ефективного виконання.

Впровадження

Після укладення контракту з компанією SSI Schäfer баки були доставлені та розповсюджені (по одному кожного кольору одночасно) до кожного будинку, а транспондери були відскановані в період із червня 2007 року по вересень 2008-го. Увесь процес був спланований, узгоджений та управлявся компанією SSI Schaefer, яка підтримувала постійний зв'язок із посадовими особами ради. Процес включав також надання консультацій щодо місця для зберігання, необхідного для процесу розповсюдження, узгодження дій осіб, що здійснювали розповсюдження, та постачальників РЧІД-чипів та системного програмного забезпечення для забезпечення створення бази даних Ради Сефтону з розподілених сірих і зелених баків. Щойно таке розповсюдження було завершене, мешканці почали заповнювати баки, використовуючи сірий бак для відходів залишкових, а зелений — для садових і придатних для компостування. Одразу після заповнення в кожному районі було організоване спорожнювання баків, при цьому баки різних кольорів спорожнювалися в різні тижні. Залишкові відходи в сірих баках вивозили на утилізацію, а садові / придатні для компостування відходи вивозили на підприємство з виготовлення компосту. Точні кількості кожного типу тепер можна точно відстежувати за допомогою системи електронних чипів.

Результати

Результати були вражаючими. Крім того, що баки були поставлені та встановлені згідно з визначеним графіком, уже за перший рік їх експлуатації кількість залишкових відходів зменшилася на 1500 тонн на місяць, а кількість зелених / придатних для компостування відходів збільшилася приблизно на 1000 тонн на місяць (у сезон).

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+49 (0) 27 35 / 70- 232

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Технологія утилізації відходів SSI SCHAEFER на практиці
Технологія утилізації відходів SSI SCHAEFER на практиці
  • Метрополітенський район Сефтон>>PDF

Select country

Close