У містечку Фройденберг у Німеччині за утилізацію сміття відповідає сільська община. У межах європейського тендера місто як замовник та відомство, що оголошувало тендер, за заявкою 1 уклало контракт на збір непридатних для переробки відходів, біорозкладних відходів, великогабаритних відходів та використаного паперу, а також процес переробки. Ця заявка також включала послугу з інвентаризації та модернізації контейнерів. Спектр наших послуг за заявкою 2 полягав у постачанні та розподілі контейнерів.

Wappen von Freudenberg

Місто Фройденберг

Країна: Німеччина
Регіон: Північний Рейн-Вестфалія
Кількість мешканців: 18556
Сайт: www.freudenberg-stadt.de
Контактна особа: пан Штокхаузен

Завдання

контейнер для відходів

Забезпечення контейнерами було визначене у двох пакетах послуг. Пакет послуг І включає постачання близько 20000 контейнерів із пластмаси, у тому числі транспондер. У специфікаціях були вказані контейнери розмірами 80 літрів, 120 літрів, 240 літрів і 1100 літрів із таким дизайном:

  • Контейнери для непридатних для переробки відходів із корпусом антрацитового кольору та кришкою антрацитового або червоного кольору
  • Контейнери для біорозкладних відходів із корпусом антрацитового кольору та кришкою блідо-блакитного кольору
  • Контейнери для використаного паперу з корпусом антрацитового кольору та кришкою небесно-блакитного кольору

Якість контейнера визначалася за стандартом DIN EN 840 та відповідним знаком гарантії якості RAL – GZ 951/1. Транспондер, що має встановлюватися у форматі BDE 134,2 кГц, "Призначений лише для зчитування", забезпечує унікальну ідентифікацію контейнерів із захистом від підробок.

Пакет послуг II обумовлював розподіл контейнерів та їх розміщення на індивідуальних ділянках. На попередньому етапі всі власники будинків та підприємці отримали листи з інформацією про нову систему. Водночас проводилася кампанія розсилання листівок з опитуванням щодо майбутнього парку контейнерів із підтримкою за допомогою самостійно розробленого програмного рішення та готового до розподілу.

Рекомендація

У рамках визначених функціональних критеріїв мешканцям Фройденберга було рекомендовано користуватися контейнерами, виготовленими з на 100% нових матеріалів із високими стандартами якості згідно з RAL - GZ 951/1. Ми також запропонували використовувати інноваційні контейнери покоління GMT eXtra з новою й зручною в експлуатації системою кришок 'ergolid'. Окрім стандартних рельєфних зображень, на корпусі контейнерів методом гарячого штампування був також нанесений унікальний візерунок (див. фото) у вигляді герба міста Фройденберг.

Впровадження

Впровадження було здійснене в три етапи, що йшли безпосередньо один за одним. Рекламна кампанія розпочалася за 5 місяців до дати опитування населення та оцінки наявних даних. Контейнери виготовлялися паралельно з розподілом. Це означало, що розміщення було завершене впродовж визначеного замовником терміну в 6 тижнів.

Результат

Укладення контракту на "видалення" відходів є основною потребою мешканців і общин. У Фройденбергу також шукали спосіб ефективного розподілення збору відходів та вторсировини й переробки відповідних матеріалів. Критерій "за еквівалентною чисельністю населення", що використовувався раніше, був замінений на критерій "за контейнерами". Це дало змогу зробити платежі справедливішими, а також істотно зменшити адміністративні витрати з розрахунку платежів. Маючи можливість обирати розмір контейнера, мешканці міста тепер можуть суттєво впливати на свої витрати, пов'язані з утилізацією відходів.

Питання та відповіді
Питання та відповіді

Зв’яжіться з нами

+49 (0) 27 35 / 70- 232

Ми із задоволенням відповімо Вам!

Запит електронною поштою

Системи оборотних контейнерів на практиці
Системи оборотних контейнерів на практиці
  • Місто Фройденберг>>

Select country

Close